Kabiny prysznicowe łatwe do utrzymania czystości

Dzisiejszy rynek obfituje w różnego rodzaju wyposażenie łazienkowe. Nie musi się ono ograniczać do klasycznego designu. Nowoczesny wygląd łazienki może wyróżniać się ciekawym wzornictwem, eleganckimi detalami oraz komfortem. Nowa seria Radaway idealnie wpisuje się w ten styl.

Serię Arta marki Radaway zaprojektowano z myślą o osobach, które pragną spełnić swoje marzenie o łazience jednocześnie luksusowej i funkcjonalnej. Do tej kolekcji zaliczają się kabiny narożne, drzwi wnękowe, jak i parawany nawannowe.

Ich wyróżnikami są: innowacyjne rozwiązania w zakresie mocowania, mechanizmu otwierania drzwi, czy też eleganckie chromowane elementy kabiny.

We wszystkich modelach serii Arta drzwi wykonane są z 8 mm hartowanego szkła, otwierane są one wahadłowo to znaczy do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Dzięki temu tworzy się szerokie i wygodne wejście.

Prócz swojej funkcjonalności modele kabin z serii Arta wyróżniają się nowoczesnym designem.

Elementy kabiny, takie jak profile, zawiasy i uchwyty, wykonane zostały w standardzie w technologii Chrome+, zapewniającej większy połysk.

Dzięki temu współgrają estetycznie z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki, np. bateriami umywalkowymi lub deszczownicami.

Utrzymanie kabiny w czystości jest szybkie i łatwe, dzięki zawiasom zlicowanych z taflą szkła oraz powłoce EasyClean, która zapobiega powstawaniu osadów i zacieków. Istnieje także możliwość zamówienia kabiny prysznicowej z powłoką ShowerGuard, która nie wymaga systematycznego odświeżania i gwarantuje dożywotnio czystość oraz połysk szkła.