Jeszcze więcej nowości od Daniel Rubinetterie – produkty z serii Omega.

Daniel Rubinetterie to znana na całym świecie marka zajmująca się produkcją wyposażenia do łazienek. Do ich produkcji wykorzystuje ona jak najlepsze jakościowo materiały, tak aby trwałość ich wyrobów była duża. Dbałość o szczegóły i solidne wykończenie, to cechy które klienci zawsze docenią. Także w tym przypadku nie było inaczej. Produkty Daniel wyróżniają się na tle innych tym, że posiadają one różnorodne wykończenie armatury. Daniel Rubinetterie dokłada wszelkich starań, aby nazwa ich firmy zawsze kojarzyła się z najwyższą jakością, najnowszą technologią i prestiżem.

Sklep kabiny bartycka sukcesywnie wprowadza do swojego zaplecza produktowego właśnie produkty tej marki. Na pierwszy ogień idą produkty z serii Omega. W tej serii znaleźć można: baterie bidetowe, natryskowe, podtynkowe, umywalkowe, ścienne oraz baterie wannowe.

Kolekcja Omega to armatura wykonywana ręcznie z jednego ogromnego bloku stali nierdzewnej przez najlepszych rzemieślników. Spełnia ona wymagania nawet tych najbardziej wymagających wnętrz. Okrągłe kształty baterii z serii Omega doskonale wpasowują się w nowoczesne wnętrza łazienek.

Armatura z kolekcji Omega jest dla tych, którzy docenią styl i unikatowość łazienek.

Zapraszamy do śledzenia działu nowości na stronie kabinybartycka.pl. Znaleźć tam będzie można nowości od Daniel Rubinetterie oraz niebawem także od innych firm.