34. Edycja Międzynarodowych Targów Ceramiki i wyposażenia Łazienek – Cersaie 2016

Już niebawem rozpocznie się 34. edycja Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek – Cersaie w Bolonii. Podczas imprezy swoje produkty zaprezentuje również znana firma Radaway. Targi odbędą się już 26 września – to jedna z bardziej popularnych imprez z tej branży. Co roku odwiedza je ponad 100 tysięcy odwiedzających, 500 dziennikarzy z całego świata oraz 870 wystawców z całego świata. Bolońskie targi przyciągają największe nazwiska branży wnętrzarskiej. Impreza ta wyznacza trendy we wzornictwie oraz designie użytkowym.

Producent wysokiej jakości kabin prysznicowych – Radaway również zaprezentuje swoją ofertę podczas eventu. Polskę będzie reprezentowało 10 firm, w tym właśnie marka Radaway.

Firma pragnie pokazać, że kabina prysznicowa to nie tylko funkcjonalny produkt wyposażenia łazienki, ale może być ona również spersonalizowanym, designerskim elementem aranżacji.

Na 64 m2 powierzchni wystawienniczej polska firma zaprezentuje wybrane kolekcje z najnowszego katalogu oraz nowatorską usługę w zakresie zdobienia kabin, jakim jest grawerowanie.