Międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz – Warsaw Home

Warsaw Home to międzynarodowe targi wnętrzarskie, które odbędą się w nowym centrum konferencyjno – wystawienniczym PTAK Warsaw Expo. Event z myślą o producentach, importerach z branży meblowo – dekoracyjnej. Główny cel to stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowej kontraktacji i przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Nowe trendy, kultowe rozwiązania oraz sprawdzone technologie – wszystko to odnaleźć będzie można w czasie trwania pierwszej edycji imprezy.

Targi obejmują pięć kręgów tematycznych: Furniture, czyli meble i renowacje mebli, Deco – tekstylia, dekoracje, oświetlenie, Premium – wysokiej jakości produkty wyposażenia wnętrz, Kitchen – meble kuchenne oraz akcesoria kuchenne, Interior Finish – podłogi, ściany, drzwi, schody oraz materiały wykończeniowe.

Wydarzenie Warsaw Home odbędą się od 21 do 23 października 2016 roku. Oprócz tego niewątpliwie dużego eventu odbywały się będą również inne wydarzenia towarzyszące. Będzie to między innymi Archi Day – interaktywne i nowoczesne wydarzenie branżowe dla architektów, projektantów oraz dekoratorów i osób na co dzień związanych z architekturą wnętrz. Odbywały się będą także: Poland Design Festival, Ecorganica, Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej.

Warto uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu ze względu na:

  • szeroką ofertę wystawienniczą
  • dodatkowe wydarzenia towarzyszące
  • najnowsze trendy z branży
  • możliwość zakupu wyjątkowych rzeczy
  • szereg ciekawych konferencji i wykładów
  • darmowe konsultacje z projektantami wnętrz