EXPOBUD 2016 – Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

Impreza ta wcześniej nosiła nazwę “Dom i otoczenie”. Powodem zmiany nazwy było większe uściślenie tego w jakim kierunku idą targi. Prezentowane branże to: budownictwo, ogrzewanie, aranżacja wnętrz oraz wyposażenie ogrodów. To już XII edycja Targów EXPOBUD w Gliwicach, na której zaprezentuje się około 80 wystawców.

Wydarzenie trwało będzie dwa dni to znaczy od soboty (11 września) do niedzieli (12 września) w godzinach od 10:00 do 17:00. Event odbędzie się w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej na ul. Kaszubskiej 28.

W tej edycji targów dodatkowo wprowadzono panel nowoczesnych technologii. W dzisiejszych czasach bardzo modne i popularne jest tworzenie domów oszczędnych i jednocześnie nowoczesnych.

Podczas EXPOBUD dowiesz się jaką instalację zastosować do twojego domu oraz jakie technologie można używać, by uczynić swój dom oszczędnym i pięknym zarazem.

Targi w Gliwicach to nie tylko dom, ale też jego otoczenie – mowa tutaj o ogrodzie. Dzięki temu eventowi dowiesz się od specjalistów, jakie wyposażenie ogrodnicze najlepiej będzie pasowało do twoich planów.

Imprezie tej towarzyszy również Kiermasz Roślin podczas którego można zaopatrzyć się w roślinność do przydomowego otoczenia.