Szukaj inspiracji do swojego mieszkania – Targi Dom z pomysłem 2016!

W najbliższy weekend odbędą się Targi Dom z pomysłem w miejscowości Andrychów. Będzie tam wielu wystawców z branży: budownictwa, instalacji, wnętrza, fotowoltaika, systemy dociepleń. Podczas wydarzenia można będzie uzyskać wiele fachowych porad od profesjonalistów w swoich branżach. Event odbywa się na Hali Sportowej im. Tadeusza Szlagora na ul. 1 Maja 4.

Wydarzenie to cieszy się dość sporą popularnością, bo imprezę odwiedza ponad 3000 osób. Swoją ofertę, usługi i produkty zaprezentowały podczas ostatniej edycji firmy z Wadowic, Andrychowa oraz innych rejonów Polski. W trakcie targów można było zamówić meble, zapoznać się z ofertą płytek łazienkowych, podłóg czy parkietów.

To wydarzenie zostało stworzone przede wszystkim po to, by pomagać klientom podjąć trudne decyzje przy planowaniu budowy, czy remontu. Taka fachowa porada to nieoceniona pomoc w przypadku braku konkretnej wiedzy.

W czasie targów można również zapoznać się i dowiedzieć co nie co na temat wyposażenia łazienek. Cenne porady oraz pomysły na wnętrza przydadzą się osobom planującym remont aktualnego mieszkania, czy też budowę nowego domu.

Więcej szczegółów uzyskają państwo na: http://promocja-targi.pl/project/andrychow-03-04-09-2016-vi-edycja-targow-dom-z-pomyslem/

news-andrychow-2-751x1024