Minimalistyczna i nowoczesna łazienka za pomocą marki RIHO.

Riho to holenderska marka z ponad 50 letnią tradycją. Producent wyposażenia łazienek wyróżnia się przede wszystkim minimalizmem, nowoczesnością oraz wyjątkowym designem. Holenderska marka działa w Polsce już od 2000 roku i odniosła ona dość spory sukces na rynku.

Stworzenie swojej własnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej łazienki to nie małe wyzwanie. RIHO w swoim asortymencie posiada jednak takie produkty, które umożliwiają stworzenie pomieszczenia o oryginalnym designie.

Wanny wolnostojące, z hydromasażem, kabiny prysznicowe oraz meble łazienkowe z umywalkami to niektóre z produktów jakie można znaleźć w asortymencie.

Istnieje również możliwość wykonania wanny lub kabiny prysznicowej na wymiar oraz z dowolnie wybranym wzorem. Producent oferuje także realizacji tych najbardziej niestandardowych projektów, tak by poszczególne elementy idealnie wpasowały się w łazienkowe wnętrze.

Wanny od marki Riho wykonane są według specyficznej i oryginalnej receptury, dzięki której łatwo je utrzymać w czystości oraz usunąć z nich zarysowania.

Komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo to trzy nadrzędne wartości jakimi kieruje się firma RIHO.

Zachęcamy do poznawania produktów od marki RIHO.