Zdrowy i energooszczędny klimat wnętrz z firmą Zehnder

Pierwsze europejskie grzejniki stalowe pojawiły się w pomiędzy 1930 a 1933 rokiem. A pierwszy grzejnik łazienkowy pojawił się w 1980 roku – był on przeznaczony do suszenia ręczników. Stało się tak dlatego, że popyt na produkty marki Zehnder znacząco wzrósł. Firma dzięki dbałości o  formę oraz najdrobniejsze detale stała się pionierem segmentu grzejników dekoracyjnych. Zehnder Art Deco oraz Zehnder Sculptur to pierwsze grzejniki dekoracyjne na światowym rynku.

W 2001 roku swoją premierę miały rozwiązania w zakresie wentylacji komfortowej – dziś znane jako Zehnder Comfosystems. Zarówno w Polsce jak i na świecie marka Zehnder wytyczała nieustannie nowe kierunki w projektowaniu grzejników dekoracyjnych, zarówno pod kątem designu jak i innowacyjnych technologii oraz poszerzania funkcjonalności.

W 2007 roku na targach ISH we Frankfurcie marka zaprezentowała swoje możliwości jako dostawcy kompletnych systemów do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania świeżego powietrza. Dzisiaj Zehnder to synonim najwyższej jakości, znakomitej funkcjonalności oraz wspaniałego wzornictwa.