Roca – światowy lider w planowaniu przestrzeni łazienkowej

Firma w Polsce rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Dwa lata później wybudowana została nowoczesna fabryka ceramiki łazienkowej oraz zakupiony został również zakład produkcyjny urządzeń akrylowych. Te nowoczesne fabryki są wyposażone w wysokiej jakości sprzęty. Wyprodukowane tam artykuły trafiają zarówno na Polski, jak i międzynarodowy rynek.

Oferta firmy jest na prawdę szeroka. W ich asortymencie znaleźć można: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe. Czyli tak mówiąc w skrócie oferują nam oni kompleksowe wyposażenie łazienek.

Roca posiada również swoją fundację, która dąży do rozwiązania problemu jakim jest globalny problem wody oraz sanitarny. Fundacja nosi nazwę We Are Water. Jej główne założenia to podnoszenie świadomości, czyli szerzenie nowej kultury wody w celu umożliwienia zrównoważonego zarządzania zasobami wody na świecie oraz działanie – wykonywanie wszystkich czynności w cełu złagodzenia negatywnych skutków braku odpowiednich zasobów wodnych.

Firma Roca dzięki swoim energooszczędnym produktom przyczynia się do bardziej zrównoważonego współistnienia z otoczeniem. Dzięki zaangażowaniu firmy w prawidłowe użytkowanie i zażywanie wody pokazuje ona, że solidaryzuje się z ludźmi i społecznościami które zostały najbardziej dotknięte niedoborem wody i jej konsekwencjami.

Jeśli chcesz się przyłączyć do słusznej i bardzo ważnej dla nas inicjatywy – oszczędzaj wodę z produktami od marki Roca.