Pomiar i montaż kabiny gratis! – zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Firma Sanswiss od dnia 1 stycznia 2016 roku wprowadziła bardzo ciekawą promocję. Pomiar i montaż kabiny gratis można uzyskać decydując się na zakup kabin z serii PUR oraz MELIA. To bardzo ciekawe rozwiązanie ze strony tej marki. Dzięki takim zabiegom zyskuje ona zaufanie klientów oraz zachęca do dalszego korzystania z usług firmy Sanswiss.

W przypadku, kiedy klient zdecyduje się na serię PUR w gratisie otrzyma on profesjonalny pomiar kabiny. Ważne jest to, że objęte tą promocją są kabiny prysznicowe w rozmiarach specjalnych.

Przy wyborze kabiny z serii MELIA poza gratisowym pomiarem kupujący otrzymuje również w ramach promocji montaż u klienta, który wykona profesjonalny i autoryzowany serwis Sanswiss.

Co zyskasz dzięki tej promocji?

Producent zapewnia w pełni profesjonalny pomiar, tak by kabina idealnie pasowała do twojego wnętrza. Masz gwarancje prawidłowego zamontowania kabiny, dzięki doświadczeniu serwisu. Nie musisz się już stresować zamawiając produkt – wszelkie sprawy techniczne należą już tylko do firmy. Najważniejsza jest końcowa satysfakcja klienta z pozytywnie przeprowadzonej transakcji.

Masz w planach zakup sprzętu do twojej łazienki? Rozważ propozycje od firmy Sanswiss. znajdziesz tam wszystko to, co potrzeba do wyposażenia twojego łazienkowego wnętrza. Firma ta znana jest nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych państwach na całym świecie.