Urządź się z Duravit i stwórz wymarzoną łazienkę

Marka Duravit swoją karierę zaczynała od produkcji wyrobów garncarskich, zahaczając również o ceramikę sanitarną. Wszystkie te działania stworzyły podwaliny przyszłego sukcesu w branży wyposażenia łazienek. Teraz firma działa na całym świecie, co pokazuje ogromny rozwój i sukces marki. Producenci tej firmy tworzą ciekawe projekty i gwarantują wysoką jakość produktów. Pozwala to na spełnianie wielu wymagań klientów.

W asortymencie firmy znaleźć możemy wiele interesujących serii produktów do wyposażenia łazienek. Każda z tych serii zaprojektowana jest przez innego projektanta. Daje to możliwość dużego wyboru i dostosowania do swoich indywidualnych upodobań oraz gustu.

Na stronie producenta dostępne jest bardzo ciekawe narzędzie umożliwiające stworzenie własnego projektu łazienki z wykorzystaniem sprzętu od Duravit. Zaprojektowanie swojego wymarzonego pokoju kąpielowego pozwoli na jeszcze lepsze zobrazowanie pomysłów, które krążą gdzieś po głowie.

Firma Duravit i jej asortyment to idealne rozwiązanie dla osób ciągle szukających swojego idealnego pomysłu na zagospodarowanie pomieszczenia na łazienkę. Dzięki gotowym projektom łazienkowym dostępnym na stronie można otrzymać dodatkową garstkę inspiracji, tak by zyskać głowę pełną pomysłów oraz piękną łazienkę.

Produkty wykonywane są z różnych materiałów. Pierwszym z nich jest akryl, który obecnie wykorzystywany jest do produkcji wanien, brodzików prysznicowych oraz wanien z hydromasażem. Ceramika stosowana jest już od wielu, wielu lat. Dla firmy Duravit ten materiał okazał się idealny do produkcji umywalek, bidetów, misek toaletowych oraz pisuarów. Drewno także wykorzystywane jest przy projektowaniu łazienek. Stosuje się je w tworzeniu mebli łazienkowych oraz saun.