KOMEX – zapewnij sobie ciepło w dobrym stylu

Gdy nadchodzą chłodne, a nawet zimne dni  ważne jest by zapewnić odpowiednią temperaturę w mieszkaniu. To niezbędna sprawa dla zapewnienia sobie odpowiedniego komfortu. Jeśli prócz ciepła osiągamy też funkcje dekoracyjną w naszym mieszkaniu to można to tylko zaliczyć do jednych z zalet – mowa tutaj o grzejnikach dekoracyjnych.

KOMEX poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie innowacyjnych technologii powoduje iż tworzone przez firmę produkty dostosowywane są do potrzeb klientów.

Bogaty asortyment grzejników i akcesoriów umożliwia każdemu dobór odpowiedniego produktu do swoich wymagań. W ofercie marki KOMEX znajdują się: grzejniki pokojowo – dekoracyjne, łazienkowe, elektryczne, panelowe, rurowe, chromowane, patynowane oraz ze stali nierdzewnej.

Każdy z grzejników posiada 5 letnią gwarancję na szczelność, powłokę lakierniczą oraz wszelkie inne wady produkcyjne.

Grzejnik dekoracyjny to niebanalna stylistyka i zerwanie z tradycyjnymi rozwiązaniami. Taki grzejnik daje elegancką oprawę dla ciepła. Każdy z nas przecież lubi, kiedy otaczają go ładne i estetyczne przedmioty. Taki nietradycyjny grzejnik zapewnia coś znacznie więcej niż tylko ciepło i staje się ozdobą wnętrz.