Wybierz produkty od największego na świecie producenta grzejników

PURMO to lider na rynkach europejskich, ale i również na rynku polskim. Marka ta zajmuje się w Polsce sprzedażą grzejników: płytowych, łazienkowych, dekoracyjnych, konwektorowych, kanałowych, kolumnowych, elektrycznych, ogrzewania podłogowego i systemów rurowych.

Grzejniki do łazienek, czyli inaczej grzejniki rurkowe to naścienne urządzenia, które montuje się w łazienkach. Posiadają one dobrą funkcjonalność – nie tylko grzeją, ale też dzięki swojej konstrukcji pozwalają na suszenie ręczników czy bielizny. Grzejnik to niezbędne wyposażenie łazienki, dlatego kiedy chcemy nieco odmienić przestrzeń łazienkową, warto wymienić stary żeberkowy kaloryfer na nowy grzejnik o ciekawej formie.

Firma PURMO oferuje aż 15 modeli, które różnią się mocą cieplną, wymiarami oraz kształtem. Znaleźć można zarówno proste, klasyczne modele (Santorini, Java, Muna, Ratea), jak i grzejniki ozdobne o niezwykłych kształtach (Anafi, Kea, Sardinia, Mauritius).

Dzięki tak szerokiemu wyborowi można dobrać produkt odpowiedni dla każdej łazienki tej małej, czy dużej.

PURMO oferuje najwyższą jakość oraz nowoczesną technologie wykonania. Dużą trwałość zapewnia dwuwarstwowe malowanie: metodą anaforezy oraz napylania elektrostatycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Purmo!