Luksusowa łazienka – urządź ją produktami marki Mamorin

Każda marka posiada swoją indywidualną historię. Firma Marmorin zaczynała od produkcji blatów z tak zwanego lanego marmuru. Wprowadzenie do produkcji nowych materiałów wyobraźnia projektantów oraz nowa oferta zdobyły uznanie wśród klientów. Medal dla umywalki na targach Budma zapoczątkował długą listę sukcesów oraz uznania za design.

Dzisiaj Marmorin zajmuje się produkcją wanien, umywalek oraz brodzików. Na rynku dostępne są dwie kolekcje. Pierwsza z nich – Bathroom Collection 2015 charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem oraz komfortem używania produktów. Starannie wykonane wyroby sprawiają iż pobyt w łazience staje się ogromną przyjemnością. W ofercie znajdują się umywalki regulowane, dzięki którym klienci mogą indywidualnie dopasować gabaryty produktu do własnych potrzeb.

ZDJĘCIE1

Druga kolekcja – Prestige Collection to propozycja dla osób ceniących sobie ekskluzywne i niebanalne wzornictwo, a także oryginalne rozwiązania projektowe. Prestige to perfekcja w każdym calu, najnowocześniejsze materiały oraz design najwyższej próby.

ZDJĘCIE2

Firma dzięki ludziom specjalizującym się w wielu branżach uzyskuje design, który zadowala nawet najbardziej wymagającego klienta.