Stelrad – polski producent grzejników

Grzejniki firmy Stelrad projektowane są w taki sposób by były one ważnym i nie szpecącym elementem każdego wnętrza. To właśnie dlatego tak duży nacisk kładziony jest na wygląd zewnętrzny grzejnika. Estetyka i jakość wykonania są dla firmy najważniejszymi aspektami.

Grzejniki od Stelrad wyróżniają się tym, iż posiadają one różnorodne wymiary – wysokości, głębokości i długości. W zależności od wielkości pomieszczenia i dla uzyskania odpowiedniej mocy grzewczej stosuje się kaloryfery niskie lub wysokie, wąskie bądź szerokie.

Kolekcja grzejników jest dosyć bogata, od klasycznych modeli po designerskie grzejniki z gładkim dekoracyjnym panelem przednim.

Te innowacyjne rozwiązania idealnie sprawdzą się w przypadku nowoczesnych pomieszczeń o dużych  lub otwartych przestrzeniach.

Będą pasowały zarówno do pomieszczeń biurowych, czy też użyteczności publicznej ale i również do zwyczajnych mieszkań.

Kaloryfery Stelrad dzięki optymalnym proporcjom ogrzewania promiennikowego i konwekcyjnego zapewniają komfortowy rozkład temperatur w pomieszczeniach.

Prócz grzejników tradycyjnych w ofercie znaleźć można również te przeznaczone do łazienki.

Grzejniki tej firmy dobrze współpracują z wszystkimi systemami instalacji zarówno tymi tradycyjnymi jak i miedzianymi, z rur wielowarstwowych, czy PCV.

Wybierz grzejnik dla siebie w sklepie internetowym: www.kabinybartycka.pl