Zaprojektuj swoją wymarzoną łazienkę z pomocą asortymentu marki Ravak

Projektujesz swoją łazienkę i szukasz produktów dopasowanych w każdym calu? Firma Ravak przychodzi Ci z pomocą. Firma dba o projektowanie łazienek w nowoczesnym stylu oraz proponuje kompleksowe i praktyczne rozwiązania. W ofercie znajdziesz wszystkie podstawowe sprzęty, które potrzebne są do wyposażenia łazienki.

Firma RAVAK jest największym producentem wyposażenia łazienek w Republice Czeskiej. Jej nazwa pochodzi od nazwisk jej założycieli – rodziny Vařeka i Kreysa.

Produkty posiadają oryginalny i wyjątkowy styl. Ich design przenika do świata sztuki i estetyki. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów i w najnowszej technologii.

Ważne jest dla Ciebie by stworzyć funkcjonalną, nowoczesną łazienkę? Koncepty łazienkowe i produkty RAVAK spowodują, że w Twojej łazience pomieścisz wszystko to co jest niezbędne do komfortowej kąpieli.

Produkty od marki RAVAK bardzo często spotkać można na czeskich oraz międzynarodowych targach. Najbardziej znaczące wydarzenia to Targi ISH we Frankfurcie  oraz MOSBUILD w Moskwie.

RAVAK posiada w swojej ofercie wszystko to, co potrzeba do kompleksowego urządzenia łazienki. Znajdziesz tam kabiny i drzwi prysznicowe, wanny, meble łazienkowe, ceramikę sanitarną, baterie łazienkowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy  na naszym sklepie internetowym.