SanSwiss – kilka słów o firmie i oferowanych przez nią produktów

Jedną z firm, której produkty można spotkać w sklepie jest firma SanSwiss. Produkuje ona najwyższej jakości kabin prysznicowych i brodzików. Charakteryzują się oni profesjonalizmem, perfekcyjnym wykonaniem w każdym szczególe oraz przyjemności użytkowania.

Firma powstała dzięki założycielowi Ronal AG, który chciał rozszerzyć działalność koncernu. Rozwijał się potencjał tego przedsiębiorstwa w nowej dziedzinie – branży sanitarnej.

SanSwiss dostępne było podczas  tarów ISH w 2015 roku. Te targi są największymi targami w branży sanitarnej na świecie. Podczas wydarzeniu dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko firmy, na którym prezentowano najwyższej klasy produkty.

Producent już od ponad 35 lat tworzy kabiny prysznicowe oraz brodziki. W sklepie kabinybartycka.pl znajdziecie tylko oryginalne produkty tej firmy. Można wybierać spośród szerokiej gamy produktów i kategorii. Do wyboru są: kabiny asymetryczne, kwadratowe, półokrągłe, prostokątne, przyścienne oraz Walk-In.

W ofercie znajdują się zarówno kabiny standardowe oraz takie w której przestrzeń kąpielowa może być dosyć spora i dla uzyskania większego komfortu stosuje się kabiny Walk-In.

Wszystkie produkty mają dołączoną solidną instrukcję, która może okazać sie pomocna w przypadku montażu kabiny.

Szeroką gamę oryginalnych produktów można oglądać na naszym sklepie internetowym!
>>>PRZEJDŹ DO SKLEPU<<<<

Serdecznie zachęcamy.