TARGI HOME DECOR POZNAŃ 2017 – CZYLI WYPOSAŻENIE WNĘTRZ.

Home Decor to jeden z największych eventów w kraju dotyczących branży wnętrzarskiej. Podczas wydarzenia poznać można będzie wiele nowości oraz zasięgnąć sporo inspiracji, które później mogą zostać wykorzystane przy urządzaniu własnego mieszkania. Poznańskie targi to możliwość poznania oraz zamówienia oryginalnych produktów, ale nie tylko.

Targi odbędą się w dniach 14-17 marca 2017 roku. Poprzednią edycję imprezy HOME DECOR oraz trwające w tym samym czasie MEBLE POLSKA i arena DESIGN odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających z 45 krajów.

Wydarzenie to ma kontraktacyjny charakter i umożliwia wystawcom znalezienie nowych odbiorców hurtowych oraz dystrybutorów, a także promocję oferty wśród projektantów i architektów wnętrz. Zwiedzający za to mają możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą marek z różnych stron świata, mogą zamówić oryginalne produkty i zdobyć nowe inspiracje.

HOME DECOR w Poznaniu może zainteresować tych którzy nie mają pomysłu na urządzenie mieszkania, czy też dla tych którzy szukają możliwości współpracy.