Grzejniki Łazienkowe – dostępny asortyment

W łazience nie może zabraknąć urządzenia, które pozwoli nam na ogrzanie tego pomieszczenia. Grzejnik to ważny sprzęt pokoju kąpielowego. Dzięki niemu korzystanie z łazienki oraz kąpiele są jeszcze przyjemniejsze. Oczywistym jest fakt, że nikt nie lubi wyjść z ciepłej kąpieli na zewnątrz gdzie bez ogrzewania mogłoby być naprawdę chłodno.

W asortymencie firmy na chwilę obecną znajdują się grzejniki łazienkowe z firmy Sunerzha.

Grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej, model Sunerzha Bohemia ARC 1000x400mm. Posiada on klasyczną drabinkę łazienkową z wygiętymi w lekki łuk poziomymi rurkami. Dzięki swoim kształtom oraz naturalnemu połyskowi polerowanej stali nierdzewnej, doskonale wpasowuje się do wnętrza każdej łazienki.

Grzejnik występuje w kolorach: naturalnym, złotym oraz czarna perła.

Grzejnik łazienkowy, model Sunerzha Elegy 1000x400mm. To bardzo prosty i jednocześnie niespotykany design grzejnika, jego cechą charakterystyczną jest płynność kształtu. Spiralnie wygięte rurki w miejsce klasycznych rurek prostych, nadają jego formie dynamiki, przestrzenności i wielowymiarowości. Ułożona w ten sposób płaszczyzna pozwala na rozmieszczenie ręcznika na różnych płaszczyznach.

Dostępne kolory: naturalny, złoty, kameleon, czarna perła.

Grzejnik łazienkowy, model Sunerzha Modus 1000x500mm występujący tylko w kolorze naturalnym. Model drabinki wykonany został w całości z rurek o przekroju kwadratowym, dzięki którym został wzmocniony efekt lustrzanego połysku wyrobu. Proste linie i efektowny wygląd grzejnika Modus sprawia, że odpowiada on każdemu stylowi i wnętrzu łazienki. Zarówno klasycznemu, jak i nowoczesnemu.

Sunerzha Modus Eco 800x500mm występuje w kolorze naturalnym. Jego design łączy srogie linie kwadratowego profilu oraz elegancką prostotę. Minimalizm, który zawsze jest na czasie i świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu.

Grzejniki występują na stronie w różnych wymiarach, dzięki czemu można dopasować go idealnie do każdego typu wnętrza łazienki.